rozšířené vyhledávání ...

ze 4
poslední

HLÁŠENÍ ROZHLASU

VÁŽENÍ OBČANÉ , OBECNÍ ÚŘAD NABÍZÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU DŮLEŽITÝCH ZPRÁV A OZNÁMENÍ OBECNÍHO ÚŘADU.
VIZ.PŘILOŽENÝ LETÁČEK celý text

OPRAVA KOMUNIKACÍ JÍLOVIŠTĚ - UPŘESNĚNÍ

Ve dnech 6. -12. 6. 2018 probíhá oprava povrchu komunikace č. III/0042- frézování a pokládka nové asfaltové vrstvy v obci Jíloviště na ulici Příjezdní, tj. od sjezdu ze silnice I/4 (dále pokračuje jako D4) na Jílovišti ve směru od Prahy, až po křižovatku s ulicí Pražská (naproti poště Jíloviště). Ve stejném termínu bude opravován také úsek zatáčky před nájezdem na D4 od Klínce ve směru do Prahy.

V době pokládky asfaltu v pondělí 11. 6. 2018 od 7 do 16 hodin bude sjezd na Jíloviště ze směru od Prahy úplně uzavřený, objízdná trasa bude vedena na sjezd Řitka a přes Líšnici. Průjezd autobusů linky 318 bude bez omezení. Pokládka asfaltu v zatáčce před nájezdem od Klínce ve směru do Prahy je plánovaná na úterý 12. 6. 2018 pouze s omezením provozu, sledujte prosím dopravní značení! celý text

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

VÁŽENÍ OBČANÉ, POPLATKY ZA ODPADY NA ROK 2018 JE NUTNO ZAPLATIT NEJPOZDĚJI DO 30.4.2018. POKUD NEBUDETE MÍT SAMOLEPKU UMÍSTĚNOU NA ODPADNÍ NÁDOBĚ PŘI PRVNÍM KVĚTNOVÉM SVOZU, TJ. 2.5.2018, NEBUDE TATO VYVEZENA.
VYUŽÍT MŮŽETE BUĎ PLATBU V HOTOVOSTI V ÚŘEDNÍCH HODINÁCH OÚ, NEBO PŘEVODNÍM PŘÍKAZEM, KDY JAKO VARIABILNÍ SYMBOL UVEĎTE ČÍSLO POPISNÉ(ČÍSLO EVIDENČNÍ) VAŠÍ NEMOVITOSTI. ČÁSTKA JE TOTOŽNÁ JAKO V LOŇSKÉM ROCE , TJ. 800.- KČ/OS.
DĚKUJI
MAGDALENA DYRŠMÍDOVÁ
REF.OÚ celý text

SVOZ BIOODPADU V ROCE 2018

PRVNÍM SVOZOVÝM DNEM BIOODPADU V ROCE 2018 BUDE ČTVRTEK 12.4.2018.
PRAVIDELNÝ SVOZOVÝ DEN JE ČTVRTEK V LICHÉM TÝDNU. celý text

VOLNÉ MÍSTO : ASISTENT - MŠ KLÍNEC

MŠ v Klínci hledá vhodného uchazeče pro obsazení pozice školního asistenta se smlouvou na dobu určitou od 1. 3. 2018 do 31. 8. 2018. Časová náročnost je určena na 20 hodin týdně s ohodnocením 120 Kč/hod.
Náplň práce: Nepedagogická pomoc pedagogovi podle šablon Operačního programu - Věda - výzkum - vzdělávání. Podle šablon je požadováno pedagogické vzdělání nebo ukončený kurz školního asistenta.
Kontakt: ředitelka MŠ v Klínci - Martina Kumštátová, tel.: 773 178 226,
email: martina.kumstatova@centrum.cz celý text

DOČASNÉ OMEZENÍ KAPACITY PARKOVIŠTĚ U VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ V DOBŘICHOVICÍCH

Obec Dobřichovice bude rozšiřovat stávající parkoviště u vlakového nádraží. Stavba bude zahájena dne 22.1.2018 a od tohoto data bude celá zadní část parkoviště uzavřena. Otevřena zůstane jen přední vyasfaltovaná část parkoviště s kapacitou pouhých 75 míst oproti stávajícím cca 185 místům, kterou má celková plocha zpevněné i nezpevněné části parkoviště. Toto omezení bude trvat minimálně do konce dubna. Upozorňujeme občany, že ani parkování v okolních ulicích není možné s ohledem na to, že zde jsou obytné zóny, kde je parkování vyloučeno a městská policie je zde netoleruje. celý text

ÚKLID ODPADŮ V OBCI

VÁŽENÍ OBČANÉ, DNE 8.1.2018 BYL ČLENY SDH TRNOVÁ A P.SCHLOGEREM ODKLIZEN VELKOOBJEMOVÝ ODPAD Z RŮZNÝCH MÍST NA KATASTRU OBCE TRNOVÁ. ŽÁDÁME VŠECHNY OBČANY, ABY V BUDOUCNU NEPOTŘEBNÉ VĚCI ODVÁŽELI DO SBĚRNÝCH DVORŮ, PŘÍPADNĚ ABY VYUŽILI PŘISTAVENÉ KONTEJNERY U OBCE V KVĚTNU 2018.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
OBECNÍ ÚŘAD TRNOVÁ celý text

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

VOLNÉ MÍSTO KAVÁRNÍK - DOMOV BOROVÁ celý text

VÝZVA OBČANŮM

OBECNÍ ÚŘAD TRNOVÁ TÍMTO VYZÝVÁ VŠECHNY OBČANY A NÁVŠTĚVNÍKY OBCE TRNOVÁ, ABY NEPARKOVALI AUTOMOBILY NA MÍSTNÍCH A VEŘEJNÝCH ÚČELOVÝCH KOMUNIKACÍCH V DOBĚ ODKLÍZENÍ SNĚHU A POSYPU VOZOVEK .
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Magdalena Dyršmídová
ref.OÚ celý text

JÍZDNÍ ŘÁDY AUTOBUSOVÝCH LINEK PLATNÉ OD 1.4.2017

DNEM 1.4.2017 VSTUPUJÍ V PLATNOST JÍZDNÍ ŘÁDY LINEK Č. 317, 318, 321 S NĚKTERÝMI NOVĚ PŘEJMENOVANÝMI ZASTÁVKAMI celý text

SVOZ BIOODPADU 2017

PRVNÍM SVOZOVÝM DNEM BIOODPADU V ROCE 2017 BUDE ČTVRTEK 30.3.2017.
PRAVIDELNÝ SVOZOVÝ DEN BUDE VŽDY ČTVRTEK V LICHÉM TÝDNU. celý text

PITNÁ VODA - AKTUÁLNÍ INFORMACE

TISKOVÁ ZPRÁVA A INFOVÝVĚSKA celý text

PITNÁ VODA V TRNOVÉ

Instalace mikrofiltrační jednotky celý text

Evidence pálení na HZSSCK

Pálení čarodějnic a jarní spalování klestu celý text

Přihláška do mateřské školy Jíloviště

V příloze naleznete přihlášku do MŠ Jíloviště. Pokud budete mít zájem umístit své dítě letos nebo v budoucnosti do této mateřské školy, vyplněnou přihlášku pošlete na e-mail obectrnova@seznam.cz
s uvedením předpokládaného roku nástupu dítěte do MŠ
celý text

ZAHÁJENÍ PROVOZU SMS INFOKANÁLU

informace ke zřízení SMS InfoKanálu celý text

Vyhlášení technického auditu a zpráva SZÚ

technický audit vodovodu a kanalizace obce Trnová a zpráva Státního zdravotního ústavu o místním šetření na úpravně vody celý text

Mateřská škola HOBÍK

MŠ HOBÍK nabízí ve spolupráci s OÚ Trnová slevu 10% pro trnovské děti celý text

Rozbor vody

Rozbor vody ze dne 5.8.2015 celý text

Rozbory vody

Výsledky rozborů vody celý text

Pitná voda

Vážení spoluobčané, po měsíci bylo konečně zrušeno předběžné opatření ohledně zákazu užívání vody , vydané KHS Praha - západ.
Naše drahá voda je opět označena za zdravotně nezávadnou.Blahopřejme si!
S pozdravem všem
Magdalena Dyršmídová
celý text

Rozbory vody 7.7.2015