Aktuality - !! ŠETŘENÍ PITNOU VODOU !!

rozšířené vyhledávání ...

!! ŠETŘENÍ PITNOU VODOU !!

Vážení občané,
vzhledem k trvajícímu období zvýšených nároků na odběry pitné vody Vás společně s firmou Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.
Při nadlimitních spotřebách, převyšujících možnosti vodního zdroje a navrhovanou kapacitu zásoby vodojemu a vodovodní sítě může docházet k omezeným dodávkám vody, především ve vyšších částech obce. V případě delších výpadků dodávek vody, bude zajištěno náhradní zásobování projíždějícími cisternami. O takové situaci budeme vždy aktuálně informovat prostřednictvím webových stránek obce.

Děkujeme za pochopení a dodržování uvedeného nařízení.

Štefan Moravčík
Starosta obce

Kontakty pro další informace:

Vodovody a kanalizace Beroun, a.s.

Mostníkovská 255, 266 41 Beroun
Zelená linka 800 100 663
www.vakberoun.cz

Aktuální informace o zásobování vodou Vám sdělí kolegové z dispečinku naší společnosti na číslech 606 666 990, 311 747 120.

Vytvořeno: 13. 8. 2018
Poslední aktualizace: 13. 8. 2018 20:14